Trabzonspor’dan Açıklama!

Trabzonspor'dan Lucescu açıklaması geldi. Bordo- Mavili kulüp “Sn. Mircea Lucescu'nun çalıştırmakta olduğu Shakhtar Donetsk Kulübü ile olan kontratının bitiminden sonra Trabzonspor'a teknik direktör olmasıyla ilgili isteğimiz ve gayretlerimizin olduğu kamuoyunun malumudur. Bilindiği gibi Shakhtar Donetsk Kulübü’nün Şampiyonlar Ligi ve Ukrayna Ligi’ndeki yolculuğu devam etmektedir. Sn. Mircea Lucescu'nun takımıyla olan ahenginin bozulmaması adına sözleşme bitiş tarihine kadar konunun tarafımızdan kapatıldığını kamuoyuna saygıyla arz ederiz” açıklamasında bulundu.

Önümüzdeki sezon takımın başına geçmesi düşünülen Romen teknik adam Lucescu için sözleşme tarihinin mayıs ayına kadar durdurulduğunu böylece kamuoyuna duyurdu.

Lucescu ise “Geleceğim ile ilgili her şey çok açık: Kimseye söz vermedim. Kimseye söz verdiğimi de söylemedim. Kontratım Mayıs ayında bitecek ve sonra bir karar vereceğim” ifadelerini kullanarak takıma gelmesinin henüz kesin olmadığını ve bu konu hakkında düşüneceğini belirtti.

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak