Galatasaray İstiyor!

Sağ bek konusunda sıkıntılar yaşayan Galatasaray, ligin ikinci yarısında kadrosunu güçlendirmek adına çalışmalara başladı.

Sezon bitiminde sözleşmesi sona erecek olan Paris St Germain'in yetenekli oyucusu Van Der Wiel için görüşmeler yapan sarı-kırmızılı takım, istenilen yüksek ücret neticesinde bu transferi askıya alma kararı aldı. Galatasaray yönetimi, Hollandalı futbolcu Van Der Wiel için yüksek bütçelerden kaçarken Ajax'tan Ricardo Van Rhijn için görüşmelere başladı. Görüşmelerin ise gayet olumlu bir yol izlediği belirtildi.

Geçtiğimiz yaz döneminde sarı-kırmızılı takımın transfer gündeminde yer alan Thomas Meunier ligin ikinci yarısı için yapılacak olan transfer listesine de girdi. Sağ bek pozisyonu için aday niteliği taşıyan Thomas Meunier ile görüşmek için Galatasaray'lı yetkililer Belçika'ya gitti.

Forvet çalışmalarında da bulunan yönetim, Mustafa Denizli'nin raporuna müteakiben İspanya'ya da giderek Ciro İmmobile için girişimlerde bulunacak. Sezon başında Borussia Dortmund'dan Sevilla'ya kiralanan İtalyan oyuncu fazla forma giyme şansı elde edememişti.

 

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak