Betebet Yeni Giriş Adresi Betebet40

Kısa bir süre önce adres değişikliğine giden ve yeni adresi ile online hizmet sunumlarına başlayan Betebet sitesi, yeniden kapatılma kararı ile karşılaştı ve tekrar bir adres belirlemek zorunda kaldı. Zorunlu olarak yapılan bu değişiklik, sitenin hizmet anlayışından, kalitesinden ya da herhangi bir sorunundan kaynaklanmaktadır.

Ana sayfaya giriş yapılmak istendiğinde, karşılaşılan engel, Türk yasalarının devreye sokulduğu anlamına gelmektedir. Online hizmet sunması, yasalar ile engellenen yabancı sitelere uygulanan kararın aynısı, Betebet sitesi için de uygulanmış bulunmaktadır. Bu aşamada, üyeleri ile veya üye olmak isteyenler ile tekrar buluşmak isteyen site, derhal adres belirlemiş ve kullanıcılarının karşısına, yeni adresi olan Betebet40 adresi ile çıkmıştır.

Son güncellemeden sonra, Betebet'in yeni giriş adresi Betebet40 olmuş ve sunulan online hizmetlerin tamamı, yeni adresi üzerinden tekrar verilmeye başlanmıştır. Çok kısa süreli olan erişim yasağının sona ermesinden sonra, üyeler, eski hesaplarına aynı şartlar dahilinde, yeni adres üzerinden de ulaşmaya başlamıştır. Herhangi bir sorun yaşanmamakta olup, tekrar bir belirleme yapılana kadar, güncel adres kullanılmaya devam edilecektir. Olası adres değişiklikleri Sadecebahis farkıyla oyun severlere duyurulmaya devam edecektir.

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak