Bahsegir Para Yatırma ve Çekme

Bahsegir Para Yatırma ve Çekme

Kusursuz ürünleri ve benzersiz içeriği ile oyun severlerin ilgi odağı haline gelen Bahsegir sitesi, finansal hizmetleri ile de kalitesini ortaya koymaktadır. Birbirinden avantajlı promosyonları ile tüm yatırım yöntemlerine kapı aralayan Bahsegir, üyelerine yatırımlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde kazanca dönüştürme imkanı vermektedir. Üstelik, Bahsegir üyeleri tüm finansal işlemleri 7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirebilmektedir.

Bahsegir Para Yatırma ve Çekme yöntem ve özelliklerini şu şekilde verebiliriz:

Bahsegir sitesine en düşük para yatırma miktarı, Havale/EFT 100 TL, Cebe Havale (Cepbank) 100 TL'dir. Bankalar kesinti yapmadığı sürece depozit ve yatırım işlemlerinizden hiç bir komisyon alınmamaktadır.

  • Ödemeleriniz en çok 10 dakika içerisinde oyun hesabınıza yatırılmaktadır.
  • Garanti Bankası, Akbank, Finans Bank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi ve Vakıfbank, Halk Bankası, Teb, Denizbank banka hesaplarından herhangi birine online internet şubeden veya size en yakın Atm'den yatırım yapabilirsiniz.
  • Yatırım yapmak için güncel banka bilgilerimizi Yatırım bölümünden banka hesap bilgisini seçtiğiniz takdirde ayrıntılı bilgiler karşınıza gelecektir.
  • Ayrıca Astropay, Ecopayz, Pidpay gibi sitede yer alan diğer yatırım yöntemleri üzerinden de yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bahsegir'de minimum çekim limiti 200 TL'dir. Bir sefer  içerisinde çekebileceğiniz maksimum  tutar 25,000 TL'dir.
  • 1 gün içinde toplam veya  tek seferde 25,000 çekim yapan üyeler, en son yapmış olduğu çekimden 24 saat sonra tekrardan çekim işlemi gerçekleştirebilir.
  • 1 gün içinde maksimum 3 defa çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Para çekme işlemi gerçekleştirilebilmesi için en az 1 defa yatırım işlemi yapılması gerekmektedir.

Bahsegir Para Yatırma ve Çekme kapsamında, yukarıda verilen yöntemler ve özellikler tüm üyeler için geçerlidir. Görüldüğü gibi, site tüm finansal işlemler için gerekli koşulları gayet açık ve net bir şekilde açıklamıştır. Belirtilen yöntem ve koşullarla, siteye girerek dilediğiniz zaman, iste masaüstü, ister mobil üzerinden, rahatlıkla nakit yatırım ve çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tags:

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak