9 Ekim 2016 Bahis Tahminleri

Sırbistan – Avusturya      21.45

Dünya Kupası eleme maçında 3.hafta karşılaşmasında Sırbistan ile Avusturya karşı karşıya geliyor. Sırbistan bu karşılaşmada kendi evinde oynayacak ve dolayısıyla rakibi karşısında ciddi bir moral avantajına sahip olacak. Geçtiğimiz iki haftada İrlanda karşısında bir beraberlik, Moldova karşısında bir galibiyet alan takım, bu defa biraz daha zorlu bir ekibe karşı oynayacağı için bu maçta zorlanma emareleri gösterebilir. Sırbistan’ın etkili defansı onu rakiplerine karşı korumasını bilirken, ofansının da oldukça verimli ve gol yollarını değerlendirebilen bir yapıda olması sayesinde kesinlikle bu maçta öne çıkacağına inanıyorum.

Avusturya ise geçtiğimiz haftalarda Gürcistan karşısında galibiyet alırken Galler karşısında beraberlik ile yetinmek zorunda kaldı. Sırbistan’ın aksine Galler gibi sıkı bir ekip karşısında beraberlikte tutunmayı başaran takımın esas hedefi ise tabii ki en az 2.’lik. Bu maçta deplasmanda olması işleri biraz zorlaştıracaktır ancak Sırbistan’dan daha fazla deneyim elde etmiş olması onu bu maçta tehlikeli kılıyor.

Tercih –> İlk Yarı X

 

Makedonya – İtalya       21.45

Makedonya bu maçta kendi evinde oynayacak ve her ne kadar önceki haftalarda bu durumun avantajını pek yaşayamamış olsa da en azından güçlü bir rakip karşısında belli bir güç elde etmeyi başaracaktır. Daha önce İsrail ve Arnavutluk karşısında yenilgi alan takım, maalesef şu anda arka arkaya aldığı yenilgiler nedeniyle pek de moralli sayılmaz. Grubunda Liechtenstein’ın bir üstünde yanı sondan ikinci sırada olan takım, İtalya gibi gücünü ortaya koymuş bir ekip karşısında bir hayli sıkıntı yaşayacaktır.

İtalya ise İsrail karşısında galibiyet alırken İspanya karşısında beraberlik ile yetinmek zorunda kaldı. Ancak ekibin sahip olduğu kadro kalitesini Makedonya’dan çok ötede olması, bunun yanında ofansta mükemmel denilemese de defansta ciddi bir iş çıkarabilmesi, bu maçta deplasmanda olsa dahi kontrolün onda olmasını sağlayacaktır. İtalya bu maçta tartışmasız bir şekilde favori.

Tercih –> Maç Sonucu 2

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak