7 Ekim 2016 Bahis Tahminleri

Hollanda – Belarus        21.45

Dünya Kupası Eleme maçında Hollanda ile Belarus karşı karşıya geliyor. Hollanda bu karşılaşmada kendi evinde oynayacak ve elbette zayıf bir ekip karşısında bu ona ciddi anlamda bir avantaj sağlayacak diyebilirim. Hollanda A grubundaki ilk karşılaşmasında İsveç gibi sıkı olabilen bir ekip karşısında beraberlik alabilmişti ancak bu beraberlikten pek de memnun olmadığını belirtmek gerek.

Son oynadığı beş karşılaşmadan iki galibiyet, iki beraberlik ve bir de yenilgi alan takımın en büyük zaafiyeti ise maçları beraberliğe götürme eğilimi. Zira defanstaki yüksek gücüne karşın ofansta her zaman aynı performansı gösteremiyor ve rakiplerle arasını açamıyor.

Belarus ise Fransa karşısında A grubundaki ilk maçında beraberlik almayı başardı. Son oynadığı beş karşılaşmadan iki galibiyet, iki beraberlik ve bir de yenilgi ile ayrılan takım, Hollanda’nın aksine Fransa haricinde pek de güçlü ekiplere karşı oynamamıştı.

Her iki takım arasında geçmiş senelerde oynanmış olan maçlara göz attığımızda, Hollanda’nın galibiyetlerinin ağırlıklı olduğunu da görebiliyoruz. Fakat bu maçta iki ekip de sonucun beraberlik eğilimli olmasına neden olacaktır.

 

Tercih –>  Maç Sonucu 1

 

Yunanistan – Güney Kıbrıs     21.45

Dünya Kupası Eleme maçında H grubunda yer alan Yunanistan evinde Güney Kıbrıs'ı konuk ediyor. Yunanistan bu karşılaşmada kendi evinde olacak ve grubun ilk karşılaşmasından Cebelitarık karşısında galibiyet ile ayrılmasını bilmişti. Çok zor bir grupta olmadığı için buradan çıkış yapmakta zorlanmayacağına inanıyorum ancak ekibin son beş karşılaşmasından üç galibiyet ve iki yenilgi ile ayrılması da şu anki genel kalitesini gösteriyor. Hollanda gibi sağlam bir ekip karşısında bile çözülmeyen takım, rakiplerine çok farklı goller atamıyor ancak ezilmeden maçı sürdürebiliyor.

Güney Kıbrıs ise son beş karşılaşmasından bir galibiyete karşın dört yenilgi ile ayrıldı ve ekibin ne zayıf ne de güçlü rakiplere karşı ciddi bir direnç göstermediğini fark edebiliyoruz.

Bilhassa ofansif  kadrosunda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle defansının gücünü de tam anlamıyla değerlendiremeyen ekip, Yunanistan’ın son dönemlerdeki sıkı yükselişi karşısında biraz eli kolu bağlı şekilde oturacaktır.

 

Tercih –> Maç Sonucu 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak