4 Eylül 2016 Bahis Tahminleri

Çek Cumhuriyeti – Kuzey İrlanda       21.45

Dünya Kupası Eleme maçında Çek Cumhuriyeti ile Kuzey İrlanda karşı karşıya geliyor. Çek Cumhuriyeti son zamanlarda oynadığı uluslararası maçlardan pek güzel sonuçlarla dönmemiş olması, bu maçta kendi evinde olsa bile ona yeterince güven duymama engel oluyor. Zira takım son beş maçından bir galibiyet, bir beraberlik ve üç tane de yenilgi ile ayrıldı.

Galibiyet aldığı maçı ise Ermenistan gibi oldukça iddiasız bir ekip karşısında aldığı için ne kadar galibiyet denilebileceğinden de emin değilim. Lakin bilhassa gol atma anlamında kısır bir takım olması, Çek Cumhuriyeti’ni bu maçta zayıf bir hale getiriyor.

Kuzey İrlanda ise rakibi gibi maalesef pek parlak olmayan bir halde ve bunun üzerine bir de deplasmanda maç oynayacak. Son beş maçından bir galibiyet, bir beraberlik ve üç de yenilgi ile ayrılan takım, maalesef bu durumuyla rakibi kadar zayıf diyebilirim.

Fakat gol atma ve atak konularında Çek Cumhuriyeti’nden bile geride olsa da, defansta rakibine göre bir tık daha üstün.

 

Tercih –> 1X Çifte Şans

 

Litvanya – Slovenya       19.00

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçında Litvanya ile Slovenya karşı karşıya geliyor. Her iki takımda Avrupa Şampiyonasında yer alamadı ve yaz ayını boş geçtiler. Ev sahibi Litvanya vasat bir oyun sistemine ve pekte kaliteli olmayan oyuncu kadrosu ile defans ağırlıklı oynayarak sürpriz peşinde olacak. İşlerinin zor olduğunu düşünüyorum.

Konuk Slovenya ise genç oyuncu grubu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Slovenler F Grubunda İngiltere’nin ardından  2. Sırada yer alabilmek adına bu deplasmandan 3 puan ile dönmek ve güzel bir oyun ortaya koymak istiyorlar. Konuk takım favori durumunda ve mücadeleyi kazanmasını beklediğim taraf. Ancak benim önerim 3.5 gol barajının aşılmayacaktır.

Tercih –> Alt ( 3,5 )

 

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak