31.03.2016 KIZILYILDIZ – DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ BAHİS TAHMİNİ

Kızılyıldız üst üste aldığı 2 galibiyetten sonra geçen hafta Kuban deplasmanında çok düşük yüzdeli oynadıkları maçta farklı mağlup oldular. Takımın skor yükünü çeken Miller-Zirbes ikilisi kötü bir maç çıkardılar. Grubu ilk 2'de bitirme şanslarını da ikili averajı Kuban'a vererek büyük ihtimal ile kaybettiler.  Kızılyıldız bu sezon iç sahada oynadığı 11 maçın 9'unu kazanırken sadece Fenerbahçe'ye kaybettiler. Kazandıkları 9 maçın 8'inde +80 sayıyı geçmeyi başardılar. Miller-Zirbes ikilisi skor yükünü çeken isimler. 

                Darüşşafaka geçen hafta Panathinakos'a karşı çok iyi başladığı ve bir ara farkı 14'lere kadar çıkardığı maçta Panathinaikos'a mağlup oldular. Oynadıkları 12 maçta sadece 3 galibiyet alabildiler ve grupta herhangi bir iddiaları bulunmuyor. Top16'da oynadıkları 6 deplasman maçının 5'ini kaybettiler.

                İç sahada çok farklı oynayan Kızılyıldız'ın çapraz gruptan Cska'dan kaçmak için hedefleri grubu 3.sırada bitirmek. Taraftarlarının da desteğiyle maça net bir başlangıç yapıp ilk yarıdan handikapı geçeceklerini düşünüyorum.

Bu maç için tahminimiz IY 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak