31.03.2016 KHIMKI – OLYMPIAKOS BAHİS TAHMİNİ

Khimki'de koçluğa İvanovic'in getirilmesinden sonra ilk galibiyetlerini geçen hafta Zalgiris deplasmanında aldılar. Onlar için beklendiğinden zor geçti karşılaşma. İvanovic'le beraber Euroleague en pahalı yıldızı olan Shved'e verilen süre ve sorumluluk ciddi şekilde azaldı. Sezon başından beri bir türlü bekleneni veremeyin Dragic ve Koponen ikilisin ise süreleri arttı ve bu takım için önemli bir oyuncu olduklarını hatırladılar. Khimki iç sahada oynadığı 11 maçın 8'ini kazanmayı başardı.

                Olympiakos  geçen hafta Real Madrid'i sadece yenmekle kalmayıp ikili averajı da alarak önemli bir avantaj yakaladılar. Top16'da oynadıkları son 5 deplasman maçını da kaybettiler ve bu 5 maçın 4'ünde +72 geçemediler. Papanikalau ve Hakim Warrick'de takıma yavaş yavaş uyum sağlamaya başladılar.

                Bu kritik maç öncesi Olympiakos'da Milütinov sakatlığından dolayı oynayamayacak. Son lig maçında sakatlanan ve oyuna devam edemeyen Hunter'ın oynama durumu ise belirsiz.

                Uzun rotasyonunda zaten sıkıntı yaşayan Olympiakos'un bu sakatlıklar sonrası şansı iyice azaldığını ve Khimki'nin ilk 4 hedefi için iç sahada kazanmalarını bekliyorum.

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak