31.03.2016 BARCELONA – BAMBERG BAHİS TAHMİNİ

Barcelona iç sahada aldıkları galibiyetler ile fikstür'de en avantajlı takım olarak görülüyor. 5 takımın 6 galibiyetle 3 ve 4. sıralar için yarıştığı grupta Barcelona iç sahada Bamberg ve Zalgiris'i deplasmanda yenmeleri durumunda büyük ihtimal ile grubu 3.sırada bitirecekler. Barcelona iç sahada oynadığı 11 maçın 9'unu kazanmayı başardılar. İç sahada 85 sayı ortalamasına sahipler. Satoransky son dönemde takımın en formda ismi konumunda.

                Bamberg kimseler tarafından beklenmedik şekilde grupta son 2 haftaya girilirken gruptan çıkma iddiasını sürdürüyorlar, belki de Zalgirs'e deplasmanda yenilmeselerdi çok büyük bir avantajları olacaktı.  Zisis, Wannamaker, Strelnieks müthiş bir sezon geçiriyorlar. İç saha performanslarını deplasman maçlarına yansıtamıyorlar. Top16'da oynadıkları 6 deplasman maçının 5'ini kaybettiler.

                Barcelona ilk maçta Bamberg'e 74-70 yenilmişti. Barcelona için bu maçı yenmekle beraber olası bir eşitlik için ikili averajı da almak isteyecektir. İç sahada çok farklı oynayan Barcelona'nın maçı çift haneli farklarla kazanmalarını bekliyorum.

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak