30 Ağustos 2016 Bahis Tahminleri

Leyton Orient – Stevenage     21.45

Ev sahibi rakibine oranla daha güçlü bir kadroya sahip. Oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 2 mağlubiyet aldılar. Stevenage'n ile oynadığı son 5 maçın 3 ‘ünü kazanırken, 1 kez kaybetti ve 1 maçta da berabere kaldı. Oldukça kaliteli kadrosu ile bu maçta rakibine geçiş vermeyecektir. Konuk takım ise son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştır.

Tercih –> Maç Sonucu 1

 

Crawley Town – Colchester      21.45

Grup 13'te yer alan Crawley ile Colchester karşı karşıya geliyor.  Ev sahibi son 5 maçında 2 beraberlik, 2 mağlubiyet ve 1 galibiyet almıştır. Oynadığı son 5 maçta da gol atma başarısı göstermiştir. Konuk takım ise 3 galibiyet, 2 mağlubiyet alarak rakibinden ne kadar üstün olduğunu göstermiştir. Aralarında oynanan son 5 maçta ise 3 kez ev sahibi kazanırken 2 maçta berabere sonuçlanmıştır.

Tercih –> Karşılıklı Gol Var

 

Blackpool – Cheltenham     21.45

Ev sahibi son 5 maçında 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı. Galibiyete hasret kaldılar. Konuk takım ise 2 mağlubiyet, 2 beraberlik ve 1 galibiyet aldı. 2 takımda kötü gidişata dur demek istiyor. Aralarında oynanan son 5 maçta 3 kez Blackpool galip gelirken, 1 kez Cheltenham galip gelmiştir ve bir maç berabere sonuçlanmıştır. İlk yarı fazla gol çıkacağını düşünmüyorum.

Tercih –> İlk Yarı Alt  ( 1,5 )

 

 

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak