3 Kasım 2016 Bahis Tahminleri

Braga – Konyaspor   23.05

UEFA Avrupa Ligi  4.hafta mücadelesinde temsilcimiz bu hafta Braga deplasmanına konuk oluyor. Zira her iki takım da maçlardan kötü sonuçlarla ayrıldı bu yüzden ilk iki sırayı kapma ihtimalleri bir hayli düştü. Braga şu anda H grubunun 3. sırasında bulunuyor ancak hemen altındaki Konyaspor ile sadece tek bir puan farkına sahip.

Takım bu maça kendi evinde çıkacak ve geçen haftalarda aldığı iki beraberlik ve bir yenilgiden kaynaklanan puan eksikliğini telafi etmek için çaba gösterecek. Konya karşısında geçmişte deplasmanda beraberlik almayı başarmıştı ve ev sahipliği bu maçta gidişatı değiştirebilir.

Konyaspor ise grubun son sırasında olduğu için bir hayli mutsuz. İlk üç maçından bir beraberlik ve iki yenilgi ile ayrılan takım, Braga karşısında kendi evinde çok etkili olamamıştı ve bu yüzden beraberliğe razı olmuştu. Bu hafta daha hevesli bir Braga karşısında deplasmanda oynayacak olması maçtaki etkinliğinin kısıtlanmasına neden olacaktır

Tercih –> Maç Sonucu 1

Villarreal – Osmanlıspor    23.05

Bir diğer temsilcimiz İspanya devi Villarreal'e konuk oluyor.  Villarreal şu anda grup liderliğini sürdürüyor ve bu maça da kendi evinde çıkacak. Fakat rakipleri arasında dev puan farklılıkları olmadığı için yerini her an kaybetme baskısı altında diyebilirim.

İlk üç maçından bir galibiyet ve iki beraberlik ile ayrılmak zorunda kalan takım, Osmanlıspor’a karşı deplasmanda oldukça zorlandı ve 2-2’lik bir beraberliğe tamah etmek zorunda kaldı. Bu hafta kendi evinde olması ve artık rakibini biraz daha tanıması ona avantaj sağlayacaktır.

Osmanlıspor ise grubun ikinci sırasında varlığını devam ettiriyor ve bu hafta Villarreal maçına deplasmanda çıkacak.

İlk üç maçtan bir galibiyet, bir beraberlik ve bir de yenilgi ile çıkan takım, ofansta defanstan bir adım daha ileride ancak gruptaki diğer ekiplerle ciddi anlamda ayrıldığı bir nokta yok. Tercih –> Üst  ( 1,5 )

Southampton – Inter     23.05

 Southampton bu maçta kendi evinde oynayacak ve geçtiğimiz haftalardaki ortalama performansı nedeniyle bunun avantajlarına ihtiyacı var. Her ne kadar grupta 2. sırada olsa da yeri garanti değil ve bunu telafi edebilmek için gruptaki görece biraz daha kolay bir rakip olan Inter karşısında galibiyet için elinden geleni yapacaktır.

Takım geçtiğimiz 3 haftada bir galibiyet, bir beraberlik ve bir yenilgi alarak vasat bir performans ortaya koyabildi. Inter karşısında deplasmanda güzel direndi ancak 1-0’lık bir yenilgiye geçen hafta engel olamadı.

Inter ise Southampton’a karşı kendi evinde 1-0’lık bir galibiyet aldı ancak bu defa deplasman takımı olarak işinin biraz daha zor olacağını söyleyebilirim. Takımın en büyük dezavantajı deplasmandaki açıkları ve Southampton’a yakın bir ofans ekibine sahip olsa da rakibinin defanstaki üstünlüğü bariz bir şekilde açık.

 

Tercih –> Maç Sonucu 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak