27 Kasım 2016 Bahis Tahminleri

Gençlerbirliği – Trabzonspor      16.00

Süper Lig 12.hafta karşılaşmasında Gençlerbirliği ile Trabzonspor karşı karşıya geliyor. Gençlerbirliği’nin bu seneki umut vadeden performansını Trabzonspor gibi iki senedir kötü oynayan bir takıma karşı görebileceğimiz heyecanlı bir maç olacaktır.

Gençlerbirliği

Gençlerbirliği şu anda ligin orta sıralarında varlığını sürdürüyor ve önceki senelerde kendinden bekleneni pek verememiş olsa da bu sene güzel bir gidişat sergiliyor. Son beş haftasında her ne kadar bir galibiyet, bir beraberlik ve üç tane de yenilgi almış olsa da, ligin genelinde galibiyet ve beraberlik ağırlıklı bir seyir izleyen takım, bulunduğu konumu rakiplerine terk etmek istemeyecektir.

Çok dikkat çekici bir ofans performansı olmayan takımın en büyük gücü ise büyük takımlarla yarışır düzeydeki defansı. Bu defans sayesinde rakiplerinden geri kalmıyor ve kalesini başarıyla koruyabiliyor. Takımda şu anda Samuel, Lucien ve Bogdan’ın sakatlıkları bulunurken herhangi bir kart cezası yok.

Trabzonspor

Trabzonspor maalesef bu sene geçen sene olduğu gibi kötü bir oyun oynadı ve dolayısıyla ligin alt sıralarına doğru ilerlemek zorunda kaldı. Son beş haftasında bir galibiyet, iki beraberlik ve iki de yenilgi alan takım, lig genelinde yenilgi ağırlıklı bir oyun sürdürüyor.

Rakibi Gençlerbirliği’ne kıyasla daha zayıf bir defans ve ofans ile karşımıza çıkan takım, bu maçta deplasmanda olmanın etkilerini de hissedecektir. Takımda şu anda Abdulkadir ve Mustafa’nın da sakatlıkları bulunuyor

İki ekip arasındaki geçen senelerdeki maçlara bakıldığında, 2016 haricinde genellikle Trabzonspor’un galibiyet aldığını görebiliyoruz ancak 18 Nisan 2016’da oynanan Süper Lig maçında da Gençlerbirliği’nin galibiyeti var. Trabzon’un hala geçen sezonki kötü oyununu oynadığını düşünürsek, bu maçta Gençlerbirliği’nin şansı bir hayli yüksek.

 

Tercih –> Karşılıklı Gol Var

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak