25.03.2016 SHEFFIELD UTD – CREWE BAHİS TAHMİNİ

Lig ortasına doğru aldığı istikrarsız sonuçlar ile birlikte Play-off makasının açılmasına engel olamayan Sheffield, üst üste aldığı 2 mağlubiyetin ardından Fleetwood deplasmanından 1 puan çıkarmış ve Oldham karşısında da 3 puana uzanmıştı. Takım için tam çıkışa geçecek düşünceleri oluşurken son hafta Millwall deplasmanında tek golle mağlup olurlarken bu düşünceler de suya düşmüş oldu. Bu maç yarışa tekrar ortak olma adına onlar için bir fırsat olabilir.

Deplasmanda ve toplamda 8 maçtır kazanamayan Crewe için ligin boyu kısaldıkça umutların da azaldığını söyleyebiliriz. 2 beraberlik 2 mağlubiyet şeklinde ilerleyen serileri var ve buna bir yerde son vermedikçe alt lig için en büyük 2.aday olacaklar. Son lig maçında evlerinde Blackpool’u ağırlayan ekip, önemli bir fırsatı elinin tersi ile itti ve 90 dakika sonunda sahadan mağlubiyet ile ayrılan taraf oldu. Deplasmandan çıkaracakları her puana ihtiyaçları olduğunun bilincindeler.

İlk 6 yolunda bu maçı kaybetmemek gerektiğinin farkında olan Sheffield’ın sorunlu Crewe karşısında kazanacağı kanısındayım.

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak