25.03.2016 BURTON ALBION – OLDHAM BAHİS TAHMİNİ

2 haftalık galip gelememe sürecinin ardından iç sahada Fleetwood’u devirip liderliğine devam eden Burton, son lig mücadelesinde ise 5 isabetli şut atıp fileleri 4 kez havalandırdığı Port Vale maçını kazanmayı başardı. Wigan’ın 6 puan önünde bulunan ekip adım adım Şampiyonluğa ve doğal olarak da bir üst lige doğru ilerliyor. Artık önlerinde çok az engel kaldı. Hata yapsalar bile telafiyi hemen gerçekleştiriyorlar. Bu mücadeleyi de kazanıp hem üst üste 3.galibiyetlerini alma hem de büyük bir adım daha atma amacındalar.

Uzun süren puan alma geleneğini Sheffield deplasmanında aldığı 3 gollü mağlubiyet ile noktalayan Oldham, ardından kritik maçta iç sahada Blackpool’u tek golle geçmeyi bilmişti. Düşme hattının içerisinde bulunan ekip, son oynadığı lig mücadelesinde ise Rochdale karşısında öne geçmesine rağmen puana uzanamadı ve 90 dakika sonunda sahadan boynu bükük ayrıldı. 2 iç saha maçı öncesinde liderden puan koparma niyetinde olacaklar.

İç sahada 4 maçtır kaybetmeyen Burton’un düşme potasındaki rakibi karşısında geri atım atacağını ve hata yapacağını düşünmüyorum. Lider kazanmasını bilecektir.

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak