19.12.2015 Southampton – Tottenham Bahis Tahmini

113
Southampton – Tottenham
İngiltere Premier Lig
Tarih – Başlama Saati: 19.12.2015 – 17:00
Analiz
Premier Lig’de 17. Haftanın bir başka karşılaşmasında  Southampton ile Tottenham karşı karşıya gelecek. Southampton taraftarı önünde 4 maçtır devam eden galibiyet hasretine son verme niyetinde. Formsuz Southampton’da geçtiğimiz hafta kaleci Stekelenburg yoktu, Forster’ın da tedavisi devam ediyordu ve kaleye 3. kaleci Gazzaniga geçmişti. Kaleyi kimin koruyacağı Foster’ın tedavisinin durumuna bağlı. Southampton iç sahada gol sorunu yaşamayan bir takım. Ancak takım olma konusunda eksikleri var.

Misafir Tottenham ise geçen hafta yaşadıkları yenilgiye kadar 14 haftadır yenilgi yaşamamışlardı. Ancak geçen hafta yaşadıkları yenilgi Avrupa Ligi’nde grup liderliği adına Monaco karşısında çok efor sergiledikleri için yaşandı. Bu hafta o kaybı da telafi etmenin hırsıyla oynayacaklardır. Ben Tottenham’ın favori olduğu düşüncesindeyim. Kazanmak ve üst sıralardan kopmamak isteyeceklerdir.

Çok sert geçen bir mücadele olacak. Ev sahibi artık kazanmak istiyor, Tottenham ise geçtiğimiz haftayı telafi etmenin peşinde. Mücadele dozu oldukça yüksek olmasını beklediğim bu karşılaşmada ben Tottenham cephesine güveniyorum. Alternatif olarak ta karşılıklı gol var seçeneğini öneriyorum.

Tercih : 2

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak