19.03.2016 REAL SOCIEDAD – LAS PALMAS BAHİS TAHMİNİ

Real Sociedad’ın düşüşü Celta Vigo deplasmanında da sürdü. Tabii ki bu durumda takımdaki uzun eksik listesinin de bir etkisi var ancak hedefsiz kalmış olmanın getirdiği rehavet de inkar edilemez. Son dört maçı kazanamadıkları gibi bitiricilik noktasında da büyük sıkıntı yaşıyorlar. Ev sahibinde Esteban Granero (os) cezadan dönüyor. Raul Navas (d), Carlos Martinez (d), David Zurutuza (os), Sergio Canales (os) ve Imanol Agirretxe’nin (f) sakatlıkları ise sürüyor.

 Las Palmas son haftalarda oldukça formda. Üst üste üç galibiyetin ardından Real Madrid’i ağırladılar ve rakiplerine 89’da yedikleri golle boyun eğdiler. Gösterdikleri be direnç çok önemli. Jonathan Viera (os) ve Willian Jose (f) gibi çabuk oyuncularla kolayca sonuca gidebiliyorlar. Bu maçta da puan için oynayacaklardır. Konuk ekipte Pedro Bigas (d) cezalı. Javi Castellano (os), Hernan (os) ve Mubarak Wakaso (os) ise sakat.

 
Real Sociedad, şansını iç sahada taraftar desteğini de alarak döndürmek isteyecektir ancak karşılarındaki rakip kolay lokma değil. Las Palmas bu deplasmandan puan çıkarır.

 

 

Bu maç için tahminimiz ÇS X2

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak