18.03.2016 PADERBORN – DUISBURG BAHİS TAHMİNİ

Heidenheim, Karlsruhe deplasmanında pozisyon üretmekte çok zorlanmasına rağmen sahadan golsüz beraberlikle ayrıldı. Ligin bundan sonraki kısmında inişli çıkışlı sonuçlar almalarını bekliyorum. İlk üçe girme umudu ya da düşme korkusu yaşamıyorlar. Son iç saha maçlarındaki etkili hücum performansını bu maçta da ortaya koyacaklardır. Ev sahibinde Wittek (d) sakatlığı, Feick (d) ise cezasından dolayı yok. Philp’in (d) ise durumu belirsiz.

FSV Frankfurt, sahasında Freiburg’a yenilirken son iki hafta kalesinde toplam yedi gol görmüş oldu. Dört haftadır kazanamıyorlar. Teknik direktör Tomas Oral’ın önümüzdeki sezondan itibaren Karlsruhe’yi çalıştırması kesinleştikten sonra takımda bir belirsizlik hakim. Yönetim, Oral’la sezon sonuna kadar devam edip etmeme konusunda kararsız. Hoca konusundaki belirsizliğin, saha sonuçlarına yansıdığı da bir gerçek. Bu durumu bir an önce karara bağlamaları ve bir seçim yapmaları gerekiyor. Konuk ekipte Zimling (os) sakat. Kruska (os) ise cezalı.

İki istikrarsız takımın mücadelesinde maçın sonucunu FSV Frankfurt’un ortaya koyabileceği direnç tayin edecektir. Heidenheim daha problemsiz bir takım ve iç saha performansları da tatmin edici. Ev sahibi takım galibiyete daha yakın.

Bu maç için tahminimiz KG Var

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak