17.03.2016 PANATHINAIKOS – LOKOMOTIV KUBAN BAHİS TAHMİNİ

Panathinaikos üst üste aldığı 5 galibiyet sonrası geçen hafta Kızılyıldız deplasmanında kaybettiler. Kızılyıldız'a kaybetmeleri aynı zamanda ikili averajı da rakiplerine vermeleri anlamına geliyor. Haynes'ın gelişi ile Calathes'in süreleri azalmaya başladı. Elliot Williams transferi ile takımın skor er eksikliğini çözmüşe benziyorlar. Radulija boyalı alanda takımın en büyük gücü. Panathinaikos bu sezon iç sahada oynadıkları 10 maçın 8'ini kazanmayı başardılar.

                Kuban geçen hafta sahasında Fenerbahçe'ye kaybederek grup liderliği şansını mucizelere bıraktı. Randolph-Claver ikilisinin hem şut tehdidi hem de atletizmleri çoğu takım için sorun yaratıyor. Delaney maç başı aldığı 35 dakika süre ile takımının değişilmezi konumunda. Draper benchten gelip takıma enerji katıyor.

                Panathinaikos için artık hedef çapraz grubunda ne kadar zorlu bir grup olduğu düşünülünce grupta ilk 2 içinde çıkmak. Bu maçı +10 fark ile kazanıp ikili averajı da almış olacaklar. Panathinaikos'un bu maçı kazanıp ilk 2 iddiasını sürdürmesini bekliyorum.

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak