17.03.2016 FENERBAHÇE – DARÜŞŞAFAKA BAHİS TAHMİNİ

 

Fenerbahçe Top16'da oynadığı 10 maçın 9'unu kazanarak Euroleague'de çeyrek final biletini garantileyen tek takım konumunda. Geçen hafta Kuban deplasmanında kazanıp grup liderliğini büyük ölçüde garantiledi. Grup liderliği demek Fenerbahçe ile beraber ligin en formda takımı Cska ile Final'e kadar karşılaşmamak anlamını taşıyordu. Sloukas sakatlıktan döndü, Kuban deplasmanında az da olsa süre aldı. Sloukas'ın dönüşü ile Dixon'ın üzerine binen yük azalacaktır. Bogdanovic Fenerbahçe kariyerindeki en formda dönemini geçiriyor. Udoh takımı öyle sahiplenmiş ki Kuban deplasmanında sekerek sakat sakat oynadı ve maçın kazanılmasında çok büyük pay sahiplerindendi.

                Darüşşafaka son dönemde sezon başındaki o dağınık görüntüden uzaklaşmış durumdalar. Son 4 maçının 3'ünü kazandıktan sonra geçen hafta Efes'e kaybederek az da olsa ilk 4 şansını kaybetti. Kadro'nun fazla alternatifli olması ve koçun kadroyu iyi kullanamaması bu sezonun onlar için özeti oldu.

                Fenerbahçe iç sahada oynadığı 10 maçın 7'sinde rakiplerini 73'ün altında tutmayı başardı. Darüşşafaka ise deplasmanda oynadığı 10 maçın sadece 4'ün de +71 sayı atabildiler.

                Düşük skorlu geçmesini beklediğim bu maçı Fenerbahçe'nin yine savunması ile kazanmasını bekliyorum.

Bu maç için tahminimiz AÜ Altı

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak