17.03.2016 CSKA MOSKOVA – VITORIA BAHİS TAHMİNİ

Cska Moskova geçen hafta Barcelona deplasmanında maç sonunu felaket oynayıp önce uzatmaya götürdü, uzatmada 10 saniye kala 3 farklı önde iken yapılan basit hatalar ile maçı kaybettiler. Teodosic'in yaptığı yanlış tercihler maçın kaderini belirledi. Cska iç sahada oynadığı 5 maçta 96 sayı ortalaması yakaladılar. Euroleague'in en yüksek yüzde ile hücum eden takımı konumundalar. De Colo sezonun en değerli oyuncusu olarak gösteriliyor. Khryapa'nın sakatlığı sonrası Vorontsevich geçen sezon olduğu gibi ön plana çıkacaktır. Higgins sezon başında ki o görüntüsünden biraz uzak. Aaran Jackson sakatlık sonrası takıma hücum anlamında henüz çeşitlilik katamadı.

                Laboral- Perasovic birlikteliği ile beraber belki de bu zorlu grupta ilk 4 için hiç şans tanınmaz iken bugün Cska ile grup liderliği maçına çıkacaklar. Bourousis eski günlerinde ki gibi kusursuz bir sezon geçiriyor. Shengeila'nın sakatlığına rağmen Bertans'ın dönüşü takımı etkilememiş durumda. Hanga ve Causer'in savunmada ki agresif görüntüleri ile Perasovic savaşan bir takım yaratmış durumda.

                Cska için grup liderliği demek çapraz grubun en tehlikeli takımı Fenerbahçe ile final'e kadar karşılaşmamak anlamını taşıyor. İlk maçı Laboral 10 farkla kazanmıştı. Cska ikili averajı da almak isteyecektir. Cska bu sezon iç sahada oynadığı 10 maçın 8'in de ilk yarı handikaplarını getirmişlerdi. Cska'nın geçen hafta aldıkları yenilgi ile sert bir başlangıç yaparak ilk yarıyı en az 7 farkla önde kapatmalarını bekliyorum.

Bu maç için tahminimiz IY 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak