16.03.2016 COLCHESTER – DONCASTER BAHİS TAHMİNİ

İç sahada 11 maçtır kazanamayan Colchester, toplamda 3 maçtır kazanamıyor ve ligin dibinde yer alıyor. Takım uzun süren galibiyet hasretini Bradford deplasmanında sonlandırdıktan sonra Port Vale ve Walsall’e deplasmanda kaybeden ekip sadece iç sahada oynadığı Wigan karşısında puana tutunabildi. Evlerinde oynadıkları son 3 maçtan beraberlik ile ayrılan takım, artık kazanmak ve ligin boyu kısalırken makasın daha da açılmasını engellemek istiyorlar.

Deplasmanda 5, toplamda ise 12 maçtır kazanamayan Doncaster, iç sahada oynadığı ve 1 puan ile ayrıldığı Millwall maçı sonrasında karşılaştığı 5 rakibine de kaybetti ve kendini düşme potasının içerisinde buldu. Bu karşılaşma sonrasında da potadaki rakiplerden Blackpool ile karşılaşacaklar. Kaderleri 2 maça bağlı. Kazanmak ligde kalmak için avantaj teşkil ederken, kaybetmek bir alt ligin habercici olabilir.

Aralarında oynadıkları son 4 maçta 2,5 gol barajı aşılmazken, son 5 karşılaşmayı kazanan Doncaster olmuş. Maçta ilk golü kim atarsa atsın skoru korumaya yönelik bir oyun sergileyeceğini ve 2,5 gol barajının aşılamayacağını düşünüyorum.

Bu maç için tahminimiz 2,5 Altı

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak