15.12.2015 Rennes – Toulouse Bahis Tahmini

487
Rennes – Toulouse
Fransa Lig Kupası Son 8
Tarih – Başlama Saati: 15.12.2015 – 22:00
Analiz
Fransa Lig Kupası’nda iki Ligue 1 takımı karşılaşacak. Son dönemde form düşüşü olan iki ekipten Rennes bu mücadeleye ev sahipliği yaparken ligin diplerinden kurtulmak isteyen Toulouse Rennes’in misafiri olacak. Her iki takımda Ligue 1’de farklı amaçlar için mücadele veriyor. Rennes Avrupa Kupalarına katılma hakkı elde ddebilmek için çalışırken Toulouse bir sonra ki sezonu tekrar Ligue 1’de geçirmenin planlarını yapıyor. Kupa karşılaşması olduğu için her iki takımda da rotasyon olacaktır. Ancak ev sahibi Rennes tur atlamak için sahaya çıkacaktır. Rennes için Avrupa yolu kupadan da geçebilir. Bunun için bu eşleşmede turlayan taraf olmak istiyorlar.

Öte yandan Toulouse’da tur atlama peşinde, fakat ligde kalmak daha önemli olduğu için bu karşılaşma onlar adına hedef maçı değil. Kupayı çok fazla ciddiye alacaklarını sanmam. 3 hafta önce arka arkaya alınan Nice ve Troyes galibiyetleriyle Toulouse ligde kalma isteğini gösterdi. Ancak sonra ki iki maçından da galibiyet çıkaramadı. Son derece istikrarsızlar ve bu da onların en büyük problemi. Kadro olarak geçmiş senelere göre güçsüz durumdalar. Bu maça fazla önem vereceklerini düşünmüyorum.

Her iki takımında kupaya bakış açısı büyük ölçüde farklı. Daha ciddi bakan Rennes maçtan istediğini alacak olan taraf olur diye düşünüyorum.

Tercih : 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak