15.12.2015 Middlesbrough – Burnley Bahis Tahmini

479
Middlesbrough – Burnley
İngiltere Championship
Tarih – Başlama Saati: 15.12.2015 – 21:45
Analiz
İngiltere Championship’te şampiyonluk yolunda ilerleyen Middlesbrough ile play – off bileti almaya çalışan Burnley karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Middlesbrough ligde topladıkları  40 puanla ikinci sırada Brighton’u 2 puan farkla takip ediyor. Sezonu ilk iki içinde bitirerek yeniden Premier Lig’e çıkmak çıkmanın planlarını yapıyorlar. Premier Lig’e çıkmak isteyen Middlesbrough büyük bir mücadele örneği gösteriyor. Takımı sırtlayacak pek çok oyuncu olmamasına rağmen onlar mücadeleleri ile maçları kazanmayı başarıyor. İki sezon önce bir proje kapsamında Middlesborough'nun başına geçen Karanka, kısa zaman içinde Premier Lig seviyesine gelen bir takım yarattı. Yani uzun lafın kısası Karanka bu projenin en önemli mimarı. Bu maçı kazanıp liderlik hesapları yapıyorlar, hata yapmak istemiyorlar.

Konuk Burnley ise kazanarak üst sıralardan kopmak istemiyor. Fakat Burnley son dönemde oldukça formsuz gidiyor. Takımda ekstra isimler yok, mücadele güçleri de düşük. Bu yüzden takım bulunduğu sıra itibariyle iyi durumda. Ligde oynadıkları son 5 maçın dördünden beraberlikle ayrıldılar. Liderlikten de bu son 5 hafta yüzünden odular.

Boro için Burnley maçı büyük bir avantaj. Son zamanlarda ki form durumu ve iç saha başarısıyla Boro'ya oynamanızı öneriyorum.

Tercih : 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak