15.12.2015 Atlanta Hawks – Miami Heat Bahis Tahmini

705
Atlanta Hawks – Miami Heat
NBA
Tarih – Başlama Saati: 15.12.2015 – 03:00
Analiz
NBA’de Salı gecesi Atlanta ile Miami izlemesi son derece keyifli olacak olan karşılaşmada karşılaşacaklar. Atlanta ligin orta kalitesinde ki takımlarından biri. Atlanta’nın en büyük sorunu oynadıkları maçlarda skora katkı veren fazla isim olmayınca rakiplerine ayak uyduramıyorlar. Durum böyle olunca skor olarak geride kalıyorlar ve istikrarsız gidişata sahipler. Bir gün Millsap bir gün Bazemore bazen de Teague maça damga vuruyor ancak hepsi bir arada etkili olabilseler takım çok daha iyi durumda olacaktır ancak işler pekte yolunda değil. Bu maçtan galip çıkabilmek için sahaya çıkacaklar ama yine de pekte şansları olduğunu düşünmüyorum.

Konuk Miami’de ise Chris Bosh ve Dwyane Wade ikilisi takımı sırtlamaya devam ediyor. Charlotte ve İndiana karşısında skor anlamında rakiplerine yetişemediler ve iki maçtan da mağlubiyetle ayrıldılar. İstikrarsız bir gidişattalar, çünkü Bosh ve Wade ikilisine 3. Bir oyuncu yardım edemeyince galibiyet elde edemiyorlar, oyun olarak ta geride kalıyorlar.

Çok tempolu bir maç olacaktır ve her iki takımda kolay skor elde edebiliyor. Sayısı düşük olmayan bir maç olacaktır. Miami kazanmak için sahaya çıkacaktır. Ancak ben maçın skor olarak yüksek olacağını düşünüyorum.

Tercih : Üst

 

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak