12 Ağustos 2016 Bahis Tahminleri

Cadiz – Atl. Madrid      19.30

2 İspanyol takımın hazırlık maçında Cadiz ile Atl.Madrid karşı karşıya geliyor. Cadiz son 5 maçını da kazanarak büyük bir başarı elde etti. Atl. Madrid ise son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak inişli çıkışlı bir grafik çizdi. Cadiz bu maçta gol bulacaktır. Madrid ekibi ise daha çok yedek ağırlıklı çıktığı maçlarda gol yollarında biraz zorlanıyor.

Tercih –> 1x Çifte Şans

Hoffenheim – Ath. Bilbao     20.00

2 ekipte hazırlık maçlarında ortaya koyduğu kötü performans ile dikkat çekiyor. Ev sahibi ligde de buna yakın grafik çizdiği için taraftarları alışkın. Ancak konuk ekip oldukça kötü performans sergilediği için taraftarını bir hayli üzüyor. Oynadığı son 5 maçta 3 beraberlik, 1 galibiyet ve 1 yenilgi alan ekip bu maçta da kötü gidişata dur diyemeyecek gibi duruyor. İlk yarı birbirlerine üstünlük sağlamakla geçecektir.

Tercih –> İlk Yarı X

Osasuna – Eibar   20.00

Dostluk maçında orta sıralardan bir türlü kurtulamayan 2 ekibin mücadelesi olacak. 2 takımda son maçlarında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 yenilgi almıştır. Aralarında oynanan son 5 maçta ise 1 kez ev sahibi galip gelirken 1 kez de konuk takım galip gelmiştir  ve  3 maç berabere sonuçlanmıştır. Bu maçta da iki ekip fazla efor kaybetmeden maçı berabere bitireceklerdir. Gol bulmakta zorlanmıyorlar ancak kalesindeki gollere engel olamadıkları için maçlarda mağlup oluyorlar.

Tercih –> İlk Yarı X

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak