12.12.2015 Lille – Lorient Bahis Tahmini

128     
Lille – Lorient
Fransa Ligue 1
Tarih – Başlama Saati: 12.12.2015 – 21:00
Analiz
Fransa Ligue 1'de 18. hafta karşılaşmasında Lille ile Lorient'ı karşılaşacak. Haftanın en iyi maçlarından biri olmaya aday bir mücadele. Ligin ilk 15 haftasında sadece iki galibiyet elde eden Lille teknik direktör değişikliğinin ardından kendi sahasında Saint Etienne'i 1-0, deplasmanda ise Caen'i 2-1 mağlup etti. İki hafta önce düşme hattına kadar gerileyen Lille puanını 20'ye yükselterek 13. sıraya kadar yükseldi. Takım yeni hocası Antonetti ile adeta yeniden doğdular ve kendi ritmini buldular. Lille daha fazla üst sıralara tırmanmak istiyorsa artık fazla hata lüksü kalmadı. İç sahada oynayacakları karşılaşmada seyircisinin de desteğini en iyi şekilde kullanmak isteyeceklerdir. Formda olan rakibi karşısında galip gelebilmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Konuk Lorient ise istikrarsız gidişatını sürdürüyor. Böyle istikrardan uzak olmalarına rağmen yinede 25 puanla 8. Sırada kendilerine yer buldular. Geçen hafta Toulouse karşısında deplasmanda iyi oynadılar ve son derece hak ettikleri şekilde 3-2 zafer elde etmeyi başardılar. Lorient elde ettiği zafer ile deplasmandaki yenilmezlik serisini 4 maça çıkardı. Takımda moraller son derece üst seviyelerde. Bu maçtan galip çıkarak üst sıralardan uzaklaşmak istemiyorlar.

Sert bir orta saha mücadelesi olacağı gerçek. Ancak Lille'in yakaladığı ivmeyi koruyacağını ve galibiyet serisini 3 maça çıkaracağını düşünüyorum.

Tercih : 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak