12.03.2016 RAYO VALLECANO – EIBAR BAHİS TAHMİNİ

Rayo Vallecano, Espanyol deplasmanında alışılageldik hücum zenginliğini ortaya koyamayınca sahadan 2-1 mağlup ayrıldı. Normal şartlarda en azından bir beraberlik almalarını bekliyordum. Son beş haftayı galibiyetsiz kapadılar. Küme düşme hattı civarındaki mücadeleleri sezon sonuna kadar devam edecek gibi görünüyor. Paco Jemez’in takımında uzun bir eksik listesi var. Razvan Rat (d), Jozabed (os), Pablo Hernandez (os), Patrick Ebert (os) ve Miku (os) sakatlıkları sebebiyle oynayamayacak. Jose Angel Crespo (d) ve Raul Baena’nın (os) durumları belirsiz. Buna karşın cezaları biten Diego Llorente (d) ve Manuel Iturra’nın (os) takıma dönüyor oluşları Paco Jemez’e bir nebze olsun nefes aldıracak.

 

Son haftalarda hücumdaki etkinliğini kaybetmeye başlayan Eibar, Barcelona’ya 4-0 yenilerek peş peşe dördüncü yenilgisini aldı. Şu an puan tablosunda güvenli bir konumda bulunmaları takımdaki rehaveti tetikliyor. Yine de bu düşüşün bir sonu olacaktır ve bu maç çıkış için bir fırsat niteliğinde. Konuk takımda sakatlıkları süren Borja Ekiza (d), Jota (os) ve Keko (f) oynayamayacak.

 

Rayo Vallecano’nun karşılaşma boyunca golü daha çok arayan taraf olmasını bekliyorum fakat Eibar da kontrataklarla tehlikeler yaratacaktır. En az üç gol bekliyorum.

Bu maç için tahminimiz 2,5 Üstü

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak