12.03.2016 CELTA VIGO – REAL SOCIEDAD BAHİS TAHMİNİ

Son haftalarda yükselen formuyla dikkat çeken Celta Vigo, Real Madrid deplasmanında çok ağır bir yenilgi aldı. Güçlü rakiplerine ilk 40 dakika iyi direnmelerine rağmen 41’de gelen gol çözülmelerine yol açtı ve maçı 7-1 kaybettiler. Avrupa Ligi vizesi alabilmek için özellikle Real Sociedad gibi kendilerine rakip olabilecek takımlara karşı hata yapmamaları gerekiyor. Ev sahibinde geçen hafta cezası nedeniyle oynayamayan Gustavo Cabral (d) bu maçta görev alabilecek. Buna karşın Andreu Fontas (d) ve Pablo Hernandez (os) sakatlıkları, Fabian Orellana ise (os) cezası nedeniyle forma giyemeyecek.

<>Real Sociedad son haftalarda düşüşe geçti. Bir ara peş peşe dört galibiyetle yükselişe geçmişlerdi fakat son üç haftayı galibiyetsiz kapadılar. Son maçta zayıf Levante’yi iç sahada yenemediler. Gol yollarında zorlanmaya başladılar. Teknik direktör Eusobio’nun bu maçta disiplin sorunları olan Carlos Vela’nın (os) yerine Bruma’ya görev vermesi bekleniyor. Konuk ekipte Esteban Granero (os) cezalı. Raul Navas (d), Carlos Martinez (d), Sergio Canales (os) ve David Zurutuza (os) sakat. Imanol Agirretxe’nin (f) durumu ise belirsiz.

Her ne kadar geçtiğimiz haftayı ağır bir yenilgiyle kapamış olsa da Nolito (os) ve Iago Aspas (f) gibi yıldızları formda olan Celta Vigo’nun zor da olsa kazanmasını bekliyorum.

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak