12.02.2016 BARCELONA – ZALGIRIS BAHİS TAHMİNİ

 Barcelona bu sezon bekleneni karşılayamayan takımların başında geliyor. Top16'da oynadığı 4 maçın 2'sini kaybederek ilk 4 iddiası için şansını çok zora soktu. Arroyo'nun sakatlıktan dönememiş olması takımı çok etkiledi. Satoransky ile Pau Ribas o ilk dönemi iyi geçse de son maçlarda beklenen o katkıyı sağlayamadılar. Ante Tomic'te çok büyük bir düşüş var. Oynadığı son 4 maçta 4 sayı ortalaması ile oynadı. Tomic için hücum performansı takım için çok büyük bir önem taşıyor. Bu sezon Euroleague'de oynadıkları 7 maçın 5'ini kazandılar. İlk gruplarda Zalgiris'e karşı oynadıkları maçı kaybedip büyük bir sürprize imza atmışlardı.
Zalgiris'in bulunduğu grupta hiçbir hedefi olmadan sahaya çıkıyorlar. Jasikevicus'un koçluğa getirilmesi ile hücumda çok daha iyi bir görüntüdeler. Son 2 maçlarında Khimki ve Cska Moskova'ya karşı +30 fark ile kaybettiler. Kalnietis'in ayrılığı sonrası Lekavicius o bölge için fazla yetersiz durumda.
Barcelona'nın  son 3 maçın 2'sini kaybetmesi ve grupta bulunduğu durum sonrası bu maçta bir reaksiyon gösterip hedefsiz Zalgiris karşısında farklı kazanmalarını bekliyorum. 1/1 denenebilecek bir maç. Önceliğim ilkyarı Barcelona tercihi olacak.
 

Bu maç için tahminimiz IY 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak