11 Kasım 2016 Bahis Tahminleri

Danimarka – Kazakistan     22.45

 

Danimarka

Danimarka eski gücüne yavaş yavaş kavuşmaya başladı. Ancak eskiden daha etkili bir futbol ortaya koyup turnuvalarda iz bırakıyordu.  Grubun açılış karşılaşmasında Ermenistan karşısında alınan zafer dışında üç puanla tanışamayan ev sahibi ekip, özellikle son Karadağ karşılaşmasında alınan mağlubiyetlerle eleştiri oklarının hedefi haline gelirken; zorlu bir süreçte yeniden toparlanma refleksi göstermek isteyen Danimarka, sahasında konuk edeceği Kazakistan karşılaşmasından üç puanla ayrılıp taraftarlarına kendisini affettirmek isteyebilir. Ev sahibi takımda hafif sakatlığı bulunan Viktor Fischer'in mücadeleye ilk on birdeki yerinde başlaması bekleniyor.

 

Kazakistan


Genç ve mütevazi kadro yapısıyla Karadağ, Polonya ve Romanya gibi birbirlerinden güçlü takımların yer aldığı E Grubu'nda var olma mücadelesi veren Kazakistan, Danimarka karşısında en azından mücadele anlamında iyi bir performans sergileyip evine puan ya da puanlarla dönme hesapları içerisinde olacak. Geride kalan üç karşılaşmada da benzer bir sonla yüzleşen konuk ekip özellikle takım savunmasında yaşanan hatalarıyla gündeme gelirken; zorlu Danimarka deplasmanından puan çıkarmak için takım savunmasında deyim yerindeyse sıfır hatayla oynaması gereken Kazakistan, müsabakaya savunma ağırlıklı bir taktik dizilişle çıkabilir. Danimarka deplasmanı öncesi konuk ekip Kazakistan'da herhangi bir eksik yer almamakta.

 

 

Yorum : Rakibine kıyasla daha iyi bir ekip olmasına rağmen bu durumu skor tabelasına yansıtmakta ciddi güçlükler çeken Danimarka, Karadağ mağlubiyeti sonrası bu kez fikstür avantajını iyi kullanabilmek için Kazakistan maçına hızlı bir giriş yaparak erken bulacağı gol veya gollerle sahadan farklı bir skorla galip ayrılmak isteyebilir. Son Romanya müsabakasında takım savunmasında dirençli bir takım görüntüsü vererek kalesini gole kapatan ve Danimarka deplasmanına kısmen moralli hazırlanma şansı elde eden Kazakistan ise, benzer bir taktiği Danimarka deplasmanında da benimseyip geliştireceği hızlı ataklar sonucu rakip kalede tehlike yaratmak isteyebilir.

 

Tercih –> Maç Sonucu 1

 

Romanya – Polonya     22.45

Romanya

Yeni hocası Daum ile eski o istikrarlı günlerine dönmeye uğraşan Romanya  2018 Dünya Kupası Elemelerine kötü bir başlangıç yaptı. Buna rağmen ilerleyen mücadelelerde form grafiğini yükseltip rakiplerinden puan veya puanlar almasını bildi. Grubun açılış karşılaşmasında kendi sahası ve seyircisi önünde lider Karadağ ile berabere kalan ev sahibi ekip, Ermenistan deplasmanında rakip fileleri beş kez havalandırıp son zamanların en çarpıcı sonuçlarından birine imza atarken; son Kazakistan beraberliğinin ardından Polonya karşılaşmasından mutlak galibiyetle ayrılmak isteyen Romanya, saha ve seyirci desteğini de arkasına alarak rakibi karşısında üst düzey bir performansa imza atabilir. Polonya karşılaşması öncesi ev sahibi takım mücadeleye alışılageldik oyun formatıyla başlaması beklenirken; takımda herhangi bir eksiğin yer almaması da Romanya adına bir avantaj olarak düşünülebilir.

 

Polonya

Polonya Avrupa Şampiyonası'nda gruplarda oldukça başarılı sonuçlar elde etti. Çeyrek final karşılaşmalarında Portekiz'e talihsiz bir şekilde elenmesine rağmen futbol otoritelerinin takdirini kazanmasını bildi. Kazakistan beraberliğinin ardından muhteşem bir seri yakalayarak Danimarka ve Ermenistan müsabakalarından üç puanla ayrılan konuk ekip, zorlu Romanya deplasmanında kadro kalitesini sahaya yansıtıp rakibini mağlup edemese de sahadan en az beraberlikle ayrılmak isteyebilir. Konuk ekipte sakat veya cezalı isim yer almazken; uzun süreli sakatlıktan kurtularak takımdaki yerini alması beklenen Arkadiusz Milik; Robert Lewandowski ile birlikte takımının en önemli gol silahları arasında yer almakta.

 

Yorum : Kadro kalitesi açısından rakibinin gerisinde kalmasına rağmen saha ve seyirci desteğiyle bu açığını kapatmak isteyen Romanya, zorlu mücadeleden galibiyetle ayrılması durumunda puan tablosunda rakibinin önüne geçeceğini ve ciddi bir avantaj yakalayacağını bildiğinden sahaya varını yoğunu yansıtmak isteyebilir. Avrupa Şampiyonası ve grup eleme karşılaşmaları süresince genelde hücum futbolu oynamayı tercih eden bir takım görüntüsü ortaya koyan Polonya ise, zorlu deplasmana da benzer bir taktikle çıkarak maçın başlangıç düdüğüyle birlikte rakip kaleyi tam anlamıyla abluka altına almak isteyebilir.

 

Tercih –> Maç Sonucu X2 Çifte Şans

 

 

 

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak