10.12.2015 Lech Poznan – Basel Bahis Tahmini

511        
Lech Poznan – Basel
Avrupa Ligi I Grubu
Tarih – Başlama Saati: 10.12.2015 – 22:05
Analiz
UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda son hafta maçında çok kritik bir karşılaşmaya tanık oluyoruz. Basel bir üst turu garantilemiş durumda. Lech Poznan ise maçı kazanarak, Fiorentina'nın zayıf Belenenses karşısında kaybetmesini bekleyecek. Jan Urban'la birlikte adeta küllerinden doğan Lech Poznan, 12 resmi maçta tek mağlubiyetini Fiorentina'dan aldı ama tarihinin en iyi savunma oyunlarından birini sergiliyorlar. Ev sahibinin yüksek konsantrasyonla bu maçta performansını sergileyecektir. Kazanıp üst tur planları yapmak istiyorlar. Rakibin turu garantilemiş olması en büyük avantajları.

Gruptan çıkan Basel, liderliği de garantiledi.Tüm kulvarda 15 gole imza atan Janko ile savunmadan Suchy cezalı oldukları için forma giyemeyecekler. Basel bu maça oldukça rahat çıkıyor. Muhakkak rotasyon yapacaklardır. Hiçbir oyuncunun kendini zorlayacağını düşünmüyorum. Üzerlerinde bir rehavet söz konusu oalcaktır.

Lech Poznan gol yollarında zorlanan, Basel ise takım halinde etkili oynayan bir ekip. Ev sahibi ekibin hücumda bu maçta da sorun yaşayacağını düşünüyorum. Bu nedenle az gol seçeneklerini değerlendirin. 2.5 gol altı ve 3.5 gol altı en ideal seçimler olacaktır.

Tercih : 2.5 Alt

 

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak