10.12.2015 Fiorentina – Belenenses Bahis Tahmini

509
Fiorentina – Belenenses
Avrupa Ligi I Grubu
Tarih – Başlama Saati: 10.12.2015 – 22:05
Analiz
Uefa Avrupa Ligi I grubunda Fiorentina taraftarı önünde Belenenses ile karşılaşacak. Fiorentina bu sezon Avrupa Ligi'ne beklenen kadar odaklanamadı. Avrupa Ligi’nde tamamen istikrarsız sonuçlara imza atan Mor Menekşeler evinde çıktığı 2 maçtan da boynu bükük ayrıldı. Hafta sonu Juventus’a karşı zorlu bir sınav verecek olan Fiorentina'da Teknik Direktör Sosa yine büyük ihtimalle rotasyon yapacaktır. Ancak deplasmanda 4 golle mağlup ettikleri rakiplerini yedek kadroyla dahi yenecekleri düşünüyorum. Mor Menekşeler hafta sonu Udinese karşısında 3-0’lık net bir galibiyet alarak yeniden moral buldu ve bu maça da mental olarak üst seviyede çıkacaklardır. Fiorentina kazanarak üst tura adını yazdırmaya çok yakın.

Belenenses’in çok ufak da olsa gruptan çıkma şansı var. Öncelikle Fiorentina’yı mağlup etmeleri ve Lech Poznan’ın da Basel karşısında galip gelmemesi lazım. Tabiî ki buda gerçek anlamda çok zor bir şey. Ek olarak ilk maçta kendi sahalarında Fiorentina’ya 4-0 yenildikleri göz önüne alındığında kolay bir ihtimal olmadığı görülüyor. Hem gruptan çıkma şansları hem de bu  mücadeleden galibiyet elde etmeleri gerçekten çok ama çok imkansız gibi görünüyor.

Juve deplasmanına gidecek olan Mor Menekşeler morallenmek için kazanmaya ihtiyaç duyuyor. İtalyanlar iç sahada oynayacakları bu maçta farklı kazanır ve turlar.

Tercih : 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak