1 Kasım 2016 Bahis Tahminleri

Beşiktaş – Napoli       20.45

Şampiyonlar Ligi  4. hafta karşılaşmasında Beşiktaş ile Napoli karşı karşıya geliyor. Her iki takım da B grubunda birinci ve ikinci pozisyonu dolduruyor. Dolayısıyla bu maçı daha da önemli hale getiren şey kazananın ilk sırayı elinde tutma veya ikincilikten birinciliğe çıkma şansı. Beşiktaş bu maçta kendi evinde oynayacak ve tabii ki bunun en büyük avantajlardan bir tanesi olduğu ortada. Beşiktaş şu anda B grubunun ikinci sırasında yer alıyor ancak hemen arkasından gelen Benfica ile arasında 1 puan fark bulunması sebebiyle pek o kadar rahat değil.

Aynı zamanda bir sıra üstündeki Napoli ile de 1 puanlık bir farkının olması umutları bir hayli yükseltiyor. İlk üç haftasında bir galibiyet ve iki beraberlik alan takım, Napoli’ye karşı deneyimli olduğu için bu maçta bir hayli avantajlı olacak.

Napoli ise Beşiktaş ile daha önce oynadığı maçtan kendi evinde mağlubiyet ile ayrılmıştı. Bu defa deplasmanda onu tanıyan bir ekibe karşı zorluk çekecektir. Şu anda grup lideri olsa da bu liderliğin ciddi bir risk altında olduğu söylenebilir. İlk üç haftasında iki galibiyet ve bir yenilgi alan takımın işi biraz şansa kalıyor.

Tercih –> Üst ( 1,5 )

Benfica – Dinamo Kiev     22.45

Temsilcimizin grubundaki bir diğer karşılaşmada Benfica ile Dinamo Kiev karşı karşıya geliyor. Benfica bu maçta kendi evinde oynayacak ve geçen haftalarda yer yer aldığı kötü sonuçları bu maçta daha kolay bir rakip karşısında telafi etmek isteyecek.

Zira 3 haftada bir galibiyet, bir beraberlik ve bir de yenilgi alan takım, geçen hafta yine Dinamo Kiev karşısında güzel bir deplasman galibiyeti almıştı ve rakibine pek göz açtırmamıştı. Bu hafta yine aynı rakip karşısında hem deneyimli olacak hem de kendi evinde oynamasının avantajıyla sahaya çıkacak.

Dinamo Kiev ise ilk üç haftada bir beraberlik, iki tane de yenilgi aldı ve takım bu durumdan pek de memnun değil. Ancak geçen hafta maç kaybettiği Benfica karşısında yeniden oynayacak olan takım, deplasmanda biraz daha zorlanma ihtimaline sahip. Bu maçtan puan alsa bile ilk iki içerisine girmesi çok zor olacaktır ancak 3.’ü çıkarak playofflara kalma ihtimali hala sonlanmış değil.

Tercih –> Maç Sonucu 1

 

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak