05.02.2016 REAL MADRID – VITORIA BAHİS TAHMİNİ

Real Madrid Llull'un dönüşü ile beraber bir ivme yakaladı. Geçen hafta Olympiakos karşısında tamam mı devam mı maçlarından birine çıktılar ve net bir oyun ile kazanmayı bildiler. Llull'un dönüşü ile Sergio Rodriguez'in üstündeki yük hafifledi. Ayon ve Reyes hücumda çok etkili görüntüde olsalar da savunmada o sertliği bir türlü ortaya koyamıyorlar. KC Rivers geçen seneki gibi takım için çok önemli bir parça. Real Madrid bu sezon iç sahada oynadığı tüm maçlarda +80 sayı atmayı başardı.

Laboral Cska galibiyeti sonrası geçen hafta Barcelona deplasmanında Bourousis ve Adams'ın müthiş oyunu ile kazanarak çok önemli bir avantaj yakaladılar. Bourousis gerçek bir lider gibi oynuyor. James ve Adams o tempolu oyunda çok etkililer. Bertans 1 senelik sakatlıktan sonra Barcelona deplasmanı ile sahaya döndü. Causer'ın takımın sıkıştığı anlarda aldığı sorumluluk, Tillie'nin hücum ribauntlarında ki etkinliği bu takım için çok önemli. Top16'da oynadıkları 3 deplasman maçının 2'sinde +80 sayı atmayı başardılar.

İki takımında tempoyu seven guardlarının önemli skorerler ile birleşmesi ile yüksek skorlu bir maç görebiliriz. İki takımında 80 sayıyı geçmesini bekliyorum. Madrid'i kazanmaya yakın görüyorum.

Bu maç için tahminimiz AÜ Üstü

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak