05.02.2016 OLYMPIAKOS – KHIMKI BAHİS TAHMİNİ

Olympiakos  iç sahada Bamberg'den sonra deplasmanda Zalgiris'e 20 fark ile mağlup oldu. Geçen hafta da Real Madrid deplasmanında 84 sayı yiyerek üst üste 3. mağlubiyetlerini aldılar. Lojeski sakatlıktan döndü. Artık bu maç onlar için final niteliğinde. Spaonulis  son 3 maçta 5/29 saha içi isabeti ile oynadı. Printezis beklenen sorumluluğu almadı. Shawn James beklenen verimi veremeyince takımdan gönderildi. Daniel Hackett sakatlığından dolayı bu maçta oynayamayacak.

Khimki fikstür avantajını iyi geçirdi diyebiliriz. İlk 5 maçlık bölümde iç sahada oynadığı 4 maçı da kazanıp hata yapmadan bu bölümü geçti. Bu sezon deplasmanda oynadığı 6 maçın 4'ünü kaybettiler. Deplasman maçlarında en düşük yüzde ile üçlük atan takım Khimki'ydi. Shved ve Rice çok etkili bir görüntüde olsalar da, Koponen ve Dragic beklenen katkıyı sağlayamıyorlar.

Bu maç öncesi Olympiakos taraftarlar tüm biletleri satın aldı. Onlarda bu maçın kaybedilmesi, ilk 4 dışında kalmak anlamına gelebilir. Olympiakos'un son 3 maçlık dönemi ne kadar kötü gözükse de bu tür maçları oynamayı biliyorlar. Spanoulis'in liderliğinde bu maçı kazanacaklarını düşünüyorum.

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak