05.02.2016 MALAGA – GETAFE BAHİS TAHMİNİ

Malaga iyi bir dönemden geçerken peş peşe oynadığı Sevilla ve Barcelona maçlarından eli boş dönerek hız kesmişti. Düşüşün devam edeceği düşünülürken zorlu Eibar deplasmanından iyi futbolla 2-1’lik bir galibiyet çıkarmayı başardılar. Takımdan ayrılan Nordin Amrabat’ın yokluğu şu an için hissedilmiyor. Bir diğer kanat oyuncusu Adnane Tighadouni’yi de transferin son günlerinde Kayserispor’a kiraladılar. Hücum hattına Meksika’nı Tigres takımından Ikechukwu Uche kiralandı fakat bu oyuncunun ağır bir sakatlığı bulunuyor. Uche’nin dışında Weligton (d), Chory Castro (os) ve Juankar (os) da sakat. Duda’nın (os) durumu belirsiz. Raul Albentosa (d) ise cezalı.

Getafe’de takıma kiralık olarak katılan Alvaro Pereira (d) dışında yeni oyuncu bulunmuyor. Onlar da iyi bir dönemden geçiyorlardı fakat Granada ve Athletic Bilbao karşısında aldıkları üst üste iki yenilgiyle hız kestiler. Son maçta gördükleri kartlarla cezalı konuma düşen Cala (d) ve Roberto Lago (d) ile birlikte sakat Alvaro Medran (os) bu maçta görev alamayacak.

İki takımın da savunmada önemli eksikleri var. Normal şartlarda Malaga iç saha performansıyla ağır basıyor olsa da iki takımdaki eksikler ve Getafe’nin son dönemde hücumdaki problemlerini azaltması nedeniyle karşılıklı gol seçimi daha cazip.

Bu maç için tahminimiz KG Var

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak