05.02.2016 ANADOLU EFES – FENERBAHÇE BAHİS TAHMİNİ

Top16'nın istikrarsız takımların başında gelen Anadolu Efes geçen hafta Malaga deplasmanında tüm maçı geride götürdüğü karşılaşmayı son periyottaki oyunu ile kazanmayı bildi. Granger ve Diebler çok iyi oynadılar. Cedi'nin Top16 ile birlikte performansında bir yükseliş söz konusu.  %44 ile Euroleague'in en yüksek yüzde ile üçlük atan takımı Anadolu Efes.  Top16'da ise en yüksek yüzdeli üçlük atan takım Fenerbahçe.  Anadolu Efes iç sahada oynadığı 7 maçın 5'ini kazanırken 6 maçta da +80 sayı atmayı başardılar.

Fenerbahçe Top16'da mağlubiyet almayan tek takım konumunda. Geçen hafta Cedevita karşısında kusursuz bir başlangıç yaptıkları maçta rotasyonun fazla derinleşmeşiyle oyundan koptular ve Cedevita tekrar oyunda dâhil olsa da final periyotunu yine kusursuz bir oyunla maçı 13 fark ile kazanmayı başardılar. Sloukas ve Antic bu maçta sakatlandı ve her ikisi de en az 1 ay oynayamayacak.

Anadolu Efes'in tempolu oyununa Sloukas'ın yokluğunda Dixon'ın şuta dayalı tempolu oyunu eklenince yüksek skorlu bir maç görebiliriz. Taraf bahsi açısından zor bir maç olsa da Anadolu Efes kazanmaya yakın.

Bu maç için tahminimiz AÜ Üstü

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak