04.02.2016 MALAGA – LOKOMOTIV KUBAN BAHİS TAHMİNİ

Malaga geçen hafta sahasında tüm maçı önde götürdü karşılaşmayı Anadolu Efes'e kaybederek ilk 2 iddiasını zora soktu. Bu sezon 2.kez bir iç saha maçında +80 sayı yediler. Edwin Jackson kötü bir Top16 performansı sergiliyor. Top16'nın en fazla top kaybı yapan takımlarından biriler. Çok düşük yüzde ile üçlük atıyorlar. Hendrix ve Nedovic'in hastalıklarından dolayı bu maçta oynama durumları zor gözüküyor.

                Lokomotiv Kuban çok iyi bir sezon geçiriyorlar, geçen hafta Kızılyıldız deplasmanında hiç bir varlık gösteremeseler de ilk 2 için en iddialı takımların başında geliyorlar. Delaney gerçek bir lider, Anthony Randolph ve Claver hem savunmada hem hücumda takımı için çok kritik rollere sahipler. Broekhoff istikrarlı dış şut katkısı sağlıyor. Draper benchten gelerek takıma enerji getiriyor.  Bu sezon deplasmanda oynadıkları 8 maçın 5'ini kazandılar.

                Malaga'da bireysel performanslarda da önemli bir düşüş var. Ligde de işler yolunda değil yıllar sonra Copa Del Rey'e katılım hakkı kazanamadılar. Kuban'ın kazanmasını bekliyorum. Önceliğim ilkyarı Kuban tercihi.

Bu maç için tahminimiz IY 2

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak