05.02.2016 KAISERSLAUTERN – UNION BERLIN BAHİS TAHMİNİ

Sezonun ilk yarısını istikrarsız bir performansla tamamlayan Kaiserslautern, geride kalan haftalarda az hata yaparak ilk üç sırayı zorlamak için mücadele edecek. Kamp döneminde oynana hazırlık maçlarında özellikle savunmadaki başarılarıyla dikkat çeken evsahibi ekip, hücum hattını da Norveç’in Viking kulübünün etkili oyuncusu Bödvarsson ile takviye etti. Kaiserslautern’de Fomitschow (d), Piossek (os) ve Jacob’un (f) sakatlıkları sürüyor.

İlk yarıda hücuma dönük futbol oynayarak gollü maçlara imza atan Union Berlin, ligin en golcü ekiplerinden biri olmasına rağmen savunma sıkıntılarına bir türlü çare bulamadığı için alt sıralardan da kurtulamamıştı. Devre arasında kaleye Kopenhag’dan Busk, savunmaya 1.Bundesliga tecrübesi bulunan Pogatetz (d) ve defansif orta saha mevkisine de Werder Bremen’den Kroos’u alarak savunmayı takviye etti. Takımda çok önemli bir eksik bulunmuyor.

Union Berlin’in bu maçta da açık futbolu tercih etmesini bekliyorum. Kaiserslautern, üzerine gelen rakiplere karşı hızlı hücumlarla etkili olabiliyor. Benzer bir senaryo gerçekleşir ve evsahibi kazanır.

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak