04.02.2016 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ – KIZILYILDIZ BAHİS TAHMİNİ

Darüşşafaka'da Euroleague'de kadro olarak bekleneni veremeyen takımların başında geliyor. Bu sezon oynadığı 15 Euroleague maçının sadece 4'ünü kazanmayı başardılar. Koç Oktay Mahmuti elindeki kadroyu verimli bir şekilde kullanamıyor. Top16 ile beraber Markoishvili'nin performansında ciddi düşüş var. Slaughter ve Furkan ikilisi son Panathinakos maçında toplamda sadece 10 dakika süre alabildiler. Top16'nın en az ribaunt alan takımı Darüşşafaka.

                Kızılyıldız oynadığı basketbol ve aldığı sonuçlarla bu grupta ilk 2 iddiasını olduğunu gösterdi. Panathinakos deplasmanında ki galibiyetin anlam kazanması için iç sahada Kuban maçının önemi çok büyüktü. Oyunun başından sonuna kadar üstün olan taraf onlardı ve rahat bir galibiyet aldılar. Quincy Miller'ın durdurulamaz performansı devam ediyor. Kinsey gelişiyle takımın atletizmi ve hücum gücünde gözle görülür bir artış oldu.

                Kızılyıldız'ın bu deplasmanda bir galibiyet koparabilmek için maça hızlı bir giriş yapmak isteyecektir. Atletik oyuncularıyla da bu maçta fark yaratabileceklerini düşünüyorum.  Darüşşafaka bu sezon iç sahada oynadığı 7 maçın sadece 2'sinde ilkyarıyı önde kapatabildi.

Bu maç için tahminimiz IY 2

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak