04.02.2016 CEDEVITA – PANATHINAIKOS BAHİS TAHMİNİ

Cedevita geçen hafta Fenerbahçe deplasmanına çok kötü başladığı maçta son periyota kafa kafaya girmeyi başardılar. Datome'nin kusursuz oyununa cevap veremeyince maçtan kopup kaybettiler. Top16'da oynadığı 5 maçın 2'sini kazanmayı başardılar. Bu sezon iç sahada oynadığı 7 maçın sadece 2'sini kazanmayı başardılar. Oynadıkları 7 maçın 6'sında +81 sayı yediler. Pullen v Miro Bilan takımın en önemli skor opsiyonları. Fran Pilepic benchtende gelse istikrarlı katkı sağlıyor.

                Panathinaikos ise hala beklenen basketbolu oynayamıyor. Top16'da oynadığı 5 maçta sadece 2 galibiyet alabildi onlarda iç sahada Malaga ve Daçka'ya karşı maç topuna giden karşılaşmalardı. Pavlovic ve Kuzmic felaket durumdalar. Diamantidis sakatlığından dolayı son maçta oynamadı, bu maçta da durumu belirsiz. Radulijca takımın en önemli skor opsiyonu olsa da çok kolay faul problemine girebilen bir isim. Calathes asistleri ile takımın önemli yükünü çekse de, şut performansı olarak bu sezon bir istikrar sağlayamadı.

                Cedevita'nın iç sahada ki yüksek skorlu maçlarına karşın ilk 4 iddiası için Panathinakos'un mutlak kazanması gereken bir maça çıkacaklar. Açılan baremin geçileceğini düşünüyorum.  Panathinakos'ta kazanmaya yakın olan taraf. 

Bu maç için tahminimiz AÜ Üstü

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak