04.02.2016 BAMBERG – BARCELONA BAHİS TAHMİNİ

Bamberg aldığı sürpriz galibiyetler sonrası oynadığı zorlu 2 deplasman maçında farklı şekilde kaybettiler. Bu 2 deplasman maçı da hedef maçlar değildi. İç sahada oynadıkları 6 maçın 5'ini kazandılar. Wannamaker ve Melli çok iyi bir sezon geçiriyor. Zisis tecrübesiyle takıma çok şey katıyor. Strelnieks özellikle iç saha maçlarında benchden gelip çok önemli skor katkısı yapıyor. Daniel Thies takımı için hücumda önemli bir seçenek.

                Barcelona'da istikrarsız oyun devam ediyor. Real Madrid deplasmanında Doellman'ın son saniye basketi ile alınan galibiyetten sonra iç sahada ki Laboral galibiyetinin önemi çok büyüktü ama tüm maçı geride götürdükleri maçı uzatmaya götürseler de Bourousis ve Adams'a engel olamayıp kaybettiler. Bu sezon 8 deplasman maçının 5'ini kaybettiler. Tomic'te ciddi bir performans düşüklüğü var. Arroyo'nun yokluğunda Satoransky takımı idare etmeye çalışsa da hücumda zaman zaman sıkıntı yaşıyorlar. Arroyo'nun haftaya dönmesi bekleniyor.

                Bamberg'in iç sahada tempoyu seven takımlara karşın yüksek tempolu maçlar çıkarması, rakip de Barcelona olunca yüksek skorlu bir maç görebiliriz. Her ne kadar deplasman maçlarında beklenen sonuçları alamasa da Barcelona'nın geçen haftaki mağlubiyetten sonra bu maçın önemi 2 kat arttı. Barcelona'nın kazanmasını bekliyorum.

Bu maç için tahminimiz AÜ Üstü

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak