05.02.2016 ANTALYASPOR – FENERBAHÇE BAHİS TAHMİNİ

Antalyaspor'da Rais Mbolhi, Birkan Öksüz, Atakan Cangöz, Yekta Kurtuluş, Can Arat, Oktay Delibalta ve Rıdvan Şimşek kadroya alınmayan isimler.

Antalyaspor’da Teknik Direktör Jose Morais’in beyin kanaması geçirmesi moralleri bozdu. Bu maça yardımcısı Erol Malkoç çıkacak. Antalyaspor 2016 yılından 7 resmi maçta çıktı. Sadece 2 galibiyetleri var. Tuzlaspor ve Giresunspor.  Gol vuruşlarında çok etkisizler. Pozisyona girmekte sorun yok. En son Konyaspor ile oynadıkları maçı 1-0 kaybedip kupadan elendiler.

Fenerbahçe ise uzun süredir kaybetmemeyi bırakın, son 10 resmi maçta tek beraberlikleri var. O maçta da Vitor Pereira müthiş bir revizyon yapmıştı. İç sahada daha baskılı ve bol pozisyonlu oynayan Fenerbahçe, deplasmanlarda bu kadar etkili olamamasına rağmen istediği sonuçları yıldız oyuncuları ile almayı başardılar. Burada büyük pay Vitor Pereira’nın rakip takımlar kaleye gelmekte zorlanıyor.

Antalyaspor’da sorun çok. Bugün Fenerbahçe’yi zorlasalar da büyük ihtimalle bu maçı kaybedecektir. Son 1,5 aylık süreçte maç kazanacak oyun ortaya koyamadılar. Çok kırılgan bir yapıları var.

Bu maç için tahminimiz MS 2

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak