02.04.2016 LAS PALMAS – VALENCIA BAHİS TAHMİNİ

Las Palmas çok iyi bir dönemden geçiyor. Son 5 maçın 4’ünü gol yemeden kazandılar. Tek yenilgi de Real Madrid’de karşı. Savunmadaki başarılarının dışında, en uçta oynayna Willian Jose (f, 8 gol) son dönemde attığı gollerle takımı sırtlayan oyuncu oldu. Ev sahibinde Javi Castellano (os) ve Hernan (os) sakat.

 
Gary Neville ile aradığını bulamayan Valencia’da peş peşe gelen üç yenilginin ardından beklenen oldu ve teknik direktör değişimine gidildi. Gary Neville’in ekibinde antrenör olarak görev yapan, daha önce de kulüpte çalışmış Pako Ayesteran, bu maçta Valencia’nın başında olacak. Bu değişim takıma olumlu yansıyacaktır. Fakat konuk ekibin eksik listesi oldukça kabarık. Joao Cancelo (d), Dani Parejo (os, 6 gol), Enzo Perez (os) ve Zakaria Bakkali (os) sakat. Deniz Cheryshev’in (os) durumu ise belirsiz.

Valencia’nın yeni teknik direktör etkisiyle bu maçta daha istekli oynamasını bekliyorum. Fakat Las Palmas’ın arkasına aldığı rüzgar da önemli. Bu maçta taraf bahsi yerine karşılıklı gol seçimi daha ideal.

 

Bu maç için tahminimiz KG Var

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak