02.04.2016 ATLETICO MADRID – REAL BETIS BAHİS TAHMİNİ

Sporting Gijon deplasmanında 79.dakikaya önde girmesine rağmen son on dakikada yediği gollerle 2-1 yenilen Atletico Madrid, uzun bir aradan sonra sahadan eli boş ayrılmış oldu. Bu skorda elbette savunma ve orta alandaki sakatlıkların payı büyüktü. Birkaç haftadır sakat olan Savic’in (d) dönmesi beklenirken, tecrübeli Godin (d) yine yok. Hernandez (d) ve Gimenez’in (d) durumları belli değil. Ayrıca Tiago (os) ve Saul Niguez (os) de sakat.

 
Geçtiğimiz haftalarda önemli bir çıkış yakalayan ve üst üste altı maçı kaybetmeden tamamlayan Real Betis, son iki haftayı puansız kapayarak hız kesti. Alt sıralarla açılan puan farkının neden olduğu bir rehavet söz konusuydu fakat ipleri bırakırlarsa kendilerini yeniden küme düşme hattında bulabilirler. Konuk ekipte Juan Vargas (d) ve Cristiano Piccini (d) sakat.

 
Real Betis özellikle deplasmanda kapanarak oynayan bir takım. Atletico Madrid gibi güçlü rakiplere karşı kalabalık savunma anlayışını tercih edeceklerdir. Ev sahibi kilidi açmakta zorlanabilir ancak üç puanı hanelerine yazdırırlar.

 

 

Bu maç için tahminimiz MS 1

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız

Bir Yorum Bırak